Trainingen - LHC

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingen

Trainingen

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
LHC JO7-1 18.00 - 19.00
  • Veld B
  • 6
  • -
LHC JO9-1 18.00 - 19.30
  • Veld C
  • 7
  • -
LHC JO10-1 18.00 - 19.30
  • Veld B
  • 7
  • -
LHC JO10-2 18.00 - 19.30
  • Veld B
  • 7
  • -
LHC JO10-3 18.00 - 19.30
  • Veld B
  • 7
  • -
LHC JO11-1 18.00 - 19.30
  • Veld B
  • -
LHC JO8-1 18.15 - 19.30
  • Veld C
  • 7
  • -
LHC JO12-1 18.15 - 19.30 Rob Winters
  • Veld C
  • Geen kleedkamer
LHC JO12-2JM 18.15 - 19.30 Darco Erkens, Christian Peters
  • Veld C
  • Geen kleedkamer
LHC 1 (zon) 19.30 - 21.00 Elmar Choinowski, Bjorn van Haaren
  • Veld B
  • 2
  • -
LHC 2 (zon) 19.30 - 21.00 Raymond Ruwette, Micha van Leeuwen
  • Veld C
  • 3
  • -
LHC 3 (zon) 19.30 - 21.00 Patrick Haan, Erik Prevo
  • 4
  • -
LHC 4 (zon) 19.30 - 21.00 Alessandro Di Giulio
  • Veld B
  • 4
  • -
LHC JO19-1 19.30 - 21.00
  • 8
  • LHC
    Even week B veld
    Oneven week C veld
LHC Veteranen 1 (zat) 19.30 - 21.00 Alessandro Di Giulio
  • Veld C
  • 4
  • -
LHC Veteranen 2 (zat) 19.30 - 21.00 Pascal Jurgen
  • Veld C
  • 4
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
LHC JO14-1 18.00 - 19.30
  • UOW
LHC JO14-2 18.00 - 19.30
  • Veld B
  • 1
  • LHC
LHC JO15-1 19.30 - 21.00
  • 8
  • Even C-veld
    Oneven B-veld
LHC JO17-2 19.30 - 21.00
  • Veld B
  • 3
  • Oneven B-Veld
    Even UOW
LHC JO19-2 19.30 - 21.00
  • 4
  • LHC
    Even week C veld
    Oneven week B Veld
LHC MO20-1 19.30 - 21.00
  • UOW

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
LHC JO8-1 18.00 - 19.00
  • Veld B
  • 7
  • -
LHC JO9-1 18.00 - 19.30
  • Veld B
  • 7
  • -
LHC JO10-1 18.00 - 19.30
  • Veld C
  • 7
  • -
LHC JO10-2 18.00 - 19.30
  • Veld C
  • 7
  • -
LHC JO10-3 18.00 - 19.30
  • Veld C
  • 7
  • -
LHC JO11-1 18.00 - 19.30
  • Veld C
  • -
LHC JO12-1 18.15 - 19.30 Rob Winters
  • Veld B
  • Geen kleedkamer
LHC JO12-2JM 18.15 - 19.30 Darco Erkens, Christian Peters
  • Veld B
  • Geen kleedkamer
LHC 2 (zon) 19.30 - 21.00 Raymond Ruwette, Micha van Leeuwen
  • Veld B
  • 3
  • -
LHC 3 (zon) 19.30 - 21.00 Patrick Haan, Erik Prevo
  • 4
  • -
LHC JO17-1 19.30 - 21.00
  • UOW
LHC JO19-1 19.30 - 21.00
  • UOW
LHC Veteranen 1 (zat) 19.30 - 21.00 Alessandro Di Giulio
  • Veld B
  • 4
  • -
LHC Veteranen 2 (zat) 19.30 - 21.00 Pascal Jurgen
  • Veld B
  • 4
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
LHC JO7-1 18.00 - 19.00
  • 6
  • -
LHC 1 (zon) 19.30 - 21.00 Elmar Choinowski, Bjorn van Haaren
  • Veld C
  • 2
  • -
LHC 4 (zon) 19.30 - 21.00 Ron Hulsmans
  • Veld B
  • 5
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
LHC JO14-1 18.00 - 19.30
  • UOW
LHC JO14-2 18.00 - 19.30
  • UOW
LHC JO15-1 19.30 - 21.00
  • UOW
LHC JO17-1 19.30 - 21.00
  • UOW
LHC JO17-2 19.30 - 21.00
  • UOW
LHC JO19-2 19.30 - 21.00
  • UOW
LHC MO20-1 19.30 - 21.00
  • 6
  • LHC
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!